Uudised

14.03.2019
Logistikaseminari suurtoetaja Via 3L

14. märtsil toimus juba üheksateistkümnes Logistikaseminar, mille suurtoetajaks oli ka Via 3L! Olime esindatud nii messialal kui Tudengiboxis, kus kõik huvilised said tutvuda meie ettevõttega ning uurida võimalike praktikapakkumiste kohta. Kohtusime paljude toredate noortega, keda ootame enda juurde oskusi praktiseerima!

Messialal osutus meie juures väga populaarseks pildil olevate puldiga juhitavate haagistega parkimiskohale manööverdamise mäng, millest võttis osa üle 70 inimese! Kõik mängus osalejad said võimaluse osaleda ka loosimises, mille raames loosisime välja reisi kahele, Soomes toimuvale Põhjamaade suurimale logistikamessile! Meil on hea meel, et tudengite huvi meie juurde praktikale ja tööle tulla oli niivõrd suur!

IMG_0070

 

7.03.2019
Via 3L Spedition-i meeskonnaga liitus Mirell Jõõts

Meil on hea meel teatada, et meie meeskonna ga on liitunud Mirell Jõõts, kellel on transpordi valdkonnas töötanud juba 20 aastat! Selle aja jooksul on ta olnud nii Eesti Tollis inspektor, ACE Logistics Estonias tollimaakler ja maanteetranspordi korraldaja, AS Cargo Handlingis tolli- ja aktsiisilao poole peal kui ka AS Kühne+Nagelis maanteetranspordi korraldaja. Seega kogemusest kohusetundlikul Mirellil puudust ei tule! Tegemist on inimesega, kellel on hea pingetaluvus ning kes teeb kõik endast oleneva, et klientidele parimaid veolahendusi pakkuda!

Oleme õnnelikud, et meiega meeskonnas on uus tore kolleeg ning soovime Mirellile tema tegemistes palju õnnestumisi!
Kontaktid:
Mirell Jõõts
Mob: (+372) 5551 0191
Mirell.joots@via3l.ee

 

5.02.2019
Via 3L’i meeskond saavutas võrkpalliturniiril 3. koha!

2. veebruaril toimunud logistika- ja transpordivaldkonna võrkpalliturniiril Higiliikur võitis kolmanda koha meie oma Via 3L’i sportlik meeskond! Esikoha saavutas sel aastal Linford ning teiseks tuli Rentest. Soovime õnne ka teistele meeskondadele ja oleme saavutuse üle uhked! Elagu sport!

pilt4

 

29.01.2019

Via 3L grupi uueks juhiks saab Rainer Rohtla

Balti riikide juhtiva logistikaettevõtte Via 3L grupi emaettevõtte Via 3L OÜ uueks juhatuse esimeheks saab Rainer Rohtla, kes hakkab juhtima Via 3L kaubamärki kandvaid ettevõtteid Eestis, Lätis ja Leedus.

Rohtla on logistikasektoris tegutsenud üle viieteistkümne aasta, sellest viimased kümme aastat logistikaettevõttes DPD Eesti AS. Alates 2016. aastast töötas Rohtla ettevõttes tegevjuhina.

Via 3L omanikettevõtte JNG Investments OÜ juhatuse liikme Alger Närska sõnul oli omanikel juba mõnda aega plaan ühendada Via 3L kaubamärki kandvad ettevõtted üheks grupiks, kuid selle edukaks läbiviimiseks vajati juhti, kes omab logistikasektoris rahvusvahelist juhtimiskogemust. „Raineril on logistikasektoris pikaajaline juhtimiskogemus ja vastav haridus. Ta on üks tugevamaid juhte logistikasektoris ja meil on hea meel tema liitumise üle meie meeskonnaga. Via 3L grupi reorganiseerimise tulemusel saab grupi emaettevõtteks Via 3L OÜ, mis omab kõiki tütarfirmasid Eestis, Lätis ja Leedus. Via 3L OÜ senised juhatuse liikmed Kalle Jaarman ja Rünno Kaiva jätkavad tööd Via 3L OÜ tegevjuhtkonnas,” sõnas Närska.

Tema sõnul on muudatuse eesmärk lihtsustada ja tugevdada ettevõtete juhtimist üle piiride ning tagada ühtse professionaalse teenuse osutamine kõigis Balti riikides.

Osana pikemaajalisest strateegiast muudab JNG Investments OÜ oma logistika ärisuuna juhtimisstruktuuri. Logistika ärisuuna emaettevõtteks saab Eestis asuv Via 3L OÜ. Via 3L OÜ ühtsesse struktuuri hakkavad kuuluma kõik Via 3L kaubamärki kandvad ettevõtted Via 3L Spedition OÜ, Via 3L Latvia ja Via 3L Lietuva.

Rainer Rohtla sõnul on Via 3L Balti riikides tuntud kaubamärk ja hea mainega 3PL teenuste osutaja. “Mul on hea meel liituda professionaalse meeskonna ja suurepärase ajalooga ettevõttega. Tervitan igati omanike soovi viia Via 3L ühtseks grupiks, mis annab võimaluse veelgi jõulisemalt kasvada ja vaadelda Baltikumi ühtse turuna. Tänapäeva globaliseerunud maailmas on edukas ettevõte see, kes suudab kaasas käia muutustega ning luua lisandväärtust tänapäevaseid tehnoloogiaid ja lahendusi kasutades. Innovatsioon on ja saab tulevikus veelgi enam olema Via 3L grupi üks peamistest väärtustest. Oleme ühtne värav Baltikumi, et aidata kaasa kohalike ettevõtete arengule ja kõik Via 3L tänased ja tulevased kliendid saavad usaldada meie teenuseid võrdselt kõigis riikides,” ütles Rohtla.

Via 3L teenindab täna erinevates riikides mitmeid tuntud tootjaid ja turustajaid. Ettevõtete konsolideeritud käive oli eelmisel majandusaastal 74 miljonit eurot.

Via 3L omanik on JNG Investments OÜ kontsern, mis ühendab ettevõtteid Balti riikides ja Soomes. Grupi ettevõtetes töötab kokku üle 500 inimese. JNG Investments OÜ konsolideeritud käive ulatus eelmisel majandusaastal 142 miljoni euroni.

Grupi ettevõtete põhitegevus jaguneb kahte ärivaldkonda – müügi- ja turundusteenus, mida esindab kaubamärk “Jungent” ja logistikateenus (lao – ja jaotuslogistika, rahvusvaheline transport), mida osutatakse Via 3L kaubamärgi all.

Via 3L Grupi teenuste ostjateks on põhiliselt rahvusvahelised või kohalikud toidu- ja tarbekauba tootjad, kes vajavad oma toodetele erinevaid tugiteenuseid tarneahelas, kohalikku lao- ja jaotuslogistikateenust või rahvusvahelise transpordipartnerit regioonis.

Lisainfo:
Rainer Rohtla
rainer.rohtla@via3l.eu

Alger Närska
alger@jungent.eu

 

25.01.2019
Koht Äripäeva Eesti edukate ettevõtete varade tootlikkuse TOP’is 2018

FB äripäev

 

21.01.2019
Uus aasta ning uus tehnika Via 3L Speditionis

Uut aastat alustame Via 3L-is tehnika viimase sõnaga, milleks on Volvo FH 2019 rekkad ning Krone Cool Liner isotermilised haagised! Uute haagiste puhul on võimalik kaupade asukohta ja temperatuuri reaalajas jälgida, seda kõike ainult selleks, et pakkuda oma klientidele parimat teenust – kiireid ja täpseid tarneid.

FB postitus 1

Vaata lähemalt videost: https://www.youtube.com/watch?v=jIRKN1kjJiE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1rwK_TCSvLaATiEdlpCvR3VwcQrwfzY3JCe7SAEpuSf1fRTSOK-XK5Fvk

 

18.01.2019
Via 3L Speditioni meeskonnaga liitus Kristjan Kängsepp

Meil on väga hea meel teatada, et Via 3L Speditioniga liitus Itaalia suuna tegija Kristjan Kängsepp! Kristjanil on pikaaegsed kogemused transpordi valdkonnas, eelnevalt on ta töötanud DHL’i Tartu meeskonnas lisaks Itaalia suunale ka Austria/Sloveenia ja Balkanimaade suunal. Oma tugevat külge – head mälu, saab Kristjan oma sõnul sellist tööd tehes iga päev rakendada!

Oleme rõõmsad, et meie meeskonnaga on liitunud veel üks omaala parimaid spetsialiste! Soovime Kristjanile palju edu ja põnevaid väljakutseid!
Kontakt:
Kristjan Kängsepp
Mob: (+372) 5551 0613
kristjan.kangsepp@via3l.ee

 

17.12.2018
Via 3L Speditioni uus müügidirektor on August Tillo

Meil on suur rõõm teatada, et Via3L Spedition tiimiga liitus uus müügidirektor August Tillo. Augustil on pikk müügikogemus DSV Transpordist ning lisaks on ta varasemalt töötanud ostujuhina nii jae- kui hulgikaubanduses. Seega on Augusti näol tegemist parimas mõttes universaaliga kes teab ja tunneb kuidas toimivad erinevad tarneahelad!

Oleme õnnelikud, et meiega meeskonnas on uus tore kolleeg ning soovime Augustile tema tegemistes palju õnnestumisi!

Kontaktid:
August Tillo
Mob: (+372) 507 2904
august.tillo@via3l.eu

 

14.12.18
Via 3L Speditioni rahulolu uuring

Selleks, et kaardistada ära meie ettevõtte head ja vead viisime Via 3L Speditioni meeskonna seas rahulolu uuringu, mille tulemused olid suurepärased! Välja tulid ka mõned vead, millele kindlasti tähelepanu pöörame ning lahendused leiame.

Soovime Teiega jagada mõningaid tulemusi, mis Via 3L Speditioni rahulolu uuringust välja tulid:

  • Töötajatepoolne soovitusindeks on Via 3L Speditionis 75%! Tegemist on ülikõrge tulemusega, milleni küündivad vaid väga vähesed ettevõtted.
  • Speditioni meeskond on väga hästi kokku töötanud.
  • Omavaheline usalduse tase on väga kõrge.
  • Töö ise on meeldiv ja huvitav ning parajalt väljakutseid pakkuv.

Screen Shot 2018-12-11 at 12.19.04 Screen Shot 2018-12-11 at 12.19.17

 

12.12.18
Via 3L Speditioni meeskonnaga liitus Peep Kuldkepp

Meil on hea meel teatada, et Via3L Spedition tiimiga liitus Peep Kuldkepp, kellel on pikaajalised kogemused Baltimaade ja Poola suundadel.
Tegemist on vaieldamatult oma valdkonna parima eksperdiga Eestis, kes on kõrgelt hinnatud ka oma klientide poolt!

Tervitame suurima rõõmuga Peepu oma meeskonnas ning soovime talle palju edu!
Kontakt:
Peep Kuldkepp
Mob: (+372) 5553 5704
peep.kuldkepp@via3l.ee