Uudised

Hea klient / koostööpartner

Anname teada, et 30.06.2018 seisuga on tagasikutsutud endised Via 3 L Spediton OÜ juhatuse liikmed Lauri Latt ja Elmer Maas seoses ettevõtte füüsilise ja intellektuaalse vara kaaperdamise süüdistusega. Töötajate teadliku ning tahtliku ebaseadusliku käitumise ja kaasabi tulemusel on lahkunud ka endine meeskond. Loo juriidilistele ja eetilistele üksikasjadele annavad oma hinnangu nii kohtud kui usaldusel baseeruv turg. Hetke prioriteediks on Via 3 L Spediton OÜ kliendisuhete ja usalduse taastamine.

Seoses eeltooduga on meil hea meel anda teada, et Via 3L Speditioni uut meeskonda loob ja juhib Seppo Taniel, üks kogenumaid tegijaid Eesti ekspedeerimisvaldkonnas. Temaga saate ühendust telefoninumbril +372 598 20 545 või e-maili teel seppo@via3l.eu. Tänaseks on tööle asunud ka põhisuundade ekspedeerijad, kes Teiega ühendust võtavad, et täpsustada kontaktid ja koostöö detailid.

Soovime Teid tänada mõistmise ja toetuse eest ning teeme kõik endast oleneva, et pikaajalised partnerlussuhted saaksid jätkuda.

Teie täiendavate küsimuste korral, pooleliolevate tellimuste või teenuste osas palun edastage info e-postile speditionall@via3l.ee või numbrile +372 6 112 235.

Oluline on märkida, et viidatud intsident ei puuduta mitte mingil viisil laologistikaga tegeleva ettevõtte Via 3L AS tegevust või kliendisuhteid.

Lugupidamisega

Juhatuse liikmed

Alger Närska, Meelis Saaresalu ja Jaana Jakovlev

11. juulil 2018